ALICANTE.COM.PL

Alicante, Perła Costa Blanca

1

Winnice w Alicante

Jeśli chcesz odpocząć od szarej rzeczywistości, z pewnością pomoże Ci w tym urlop w Alicante. W tym miejscu znajdziemy malownicze plaże Hiszpanii, pyszne jedzenie i wspaniałe wina. Dzięki wszystkim urokom Alicante wypoczniesz i przekonasz się na własnej skórze co to znaczy prawdziwy relaks.

Winnice w Alicante

Będąc w Alicante, nie można zrezygnować z możliwości zwiedzania tamtejszych winnic. Turystyka winiarska po prostu kwitnie. W tym miejscu znajdziesz wiele ofert. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z takiej atrakcji, to masz szansę zobaczyć jak produkowane jest jedno z najlepszych win na całym świecie i spróbować wina prosto z winnicy. W tych terenach Alicante czekają na Ciebie stylowe domki, pola winogron, winnice i pełen relaks wśród przeróżnych winorośli.

Alicante słynie z produkcji win, które są zaliczane do najlepszych na całym świecie. Zawdzięczają to przepływowi różnych kultur np.: Greckiej, Rzymiańskiej, Arabskiej czy Fenicjańskiej. Każda z tych grup wprowadzała swoje udoskonalenia. Dzięki temu wino w Alicante jest tak dobre. W tym regionie mamy szeroki wybór oferty, na zwiedzających czekają aż 44 winnice położonych w dolinie rzeki Vinalpó.

 winnice w Alicante

Wybór win w Alicante również jest duży, możemy wybierać spośród win białych, różowych czy czerwonych. Każda butelka ma inny, niepowtarzalny bukiet smakowy. Do produkcji wina są używane jedynie najlepsze odmiany winogron.

Wina z Alicante są chwalone przez największych koneserów na całym świecie. Będąc w Alicante po prostu trzeba odwiedzić tamtejsze winnice, by poznać ten kraj od środka. Nawet jeżeli nie jesteśmy amatorami aromatycznych win, powinniśmy zobaczyć jak produkowane jest największe lokalne dobro.

 Przygotowaliśmy dla Was spis najpiękniejszych winnic w Alicante, kliknij tutaj i sprawdź.

atrakcjewinnice

Natalia • 1 marca 2015


Poprzedni

Następny

Comments

  1. Julaaa 26 kwietnia 2015 - 15:10 Reply

    Podacie adresy winnic ktore warto zobaczyć? Wybieram sie w przyszłym tygodniu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany / Wymagane pola są oznaczone *

Shares