ALICANTE.COM.PL

Alicante, Perła Costa Blanca

Winnice w Alicante godne odwiedzenia

Zgodnie z prośbą odwiedzających przedstawiamy Państwu najbardziej znane winnice w Alicante, które warto odwiedzić. Sprawdźcie!

Winnice w Alicante

BODEGAS XALÓ

Ta winnica łączy ze sobą tradycję i nowoczesność. Sam budynek zbudowano na początku lat sześćdziesiątych. Jest to rozlewnia, która słynie z najlepszych win i słodkich likierów. Winnicę można zwiedzać bezpłatnie, w określonych godzinach.Winnice

VOLVER

Winnica Volver została założona w 2004 roku. Jej założycielami są Jorge Ordonem i Rafael Canizeres. W ich winnicy wprawiane są jedynie rodzime odmiany winogron. Ich wyroby są najwyższej jakości.

RAFA BERNABÉ

Winnicę znajdziemy w dolinie między Villena i La Canada. Winnica rozciąga się na obszarze 40 hektarów. Wszystko odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów oraz z szacunkiem dla środowiska, roślin oraz gleby.

BODEGAS SALVADOR POVEDA

Histora winnic rozpoczęła się już w XIX wieku. Jej założycielem był Francisco Poveda Vidal. Historia tej winnicy zaczyna się pod koniec XIX wieku. Wtedy rozpoczyna swoją przygodę z winnicą u podnóża starego zamku Almohadów. Od tego czasu zaczęło się funkcjonowanie winnicy. Co rusz, produkcję wina wspierała nowa technologia, najnowsze maszyny, filtry i pompy.
Po wojnie, w latach 60 zbudowano nową piwnicę do przechowywania wina. W latach 80 była to najbardziej znana winnica w Alicante.winnice w Alicante

Jak jest dzisiaj?  Dziś winnica również działa na pełnych obrotach, produkując różne rodzaje win i poziomów jakości i ceny oraz stały wzrost produkcji i marek. Warto na własnej skórze przekonać się jak tam jest.

Każdą z tych winnic znajdziecie w internecie, wystarczy, że sobie wpiszecie w google jej dokładną nazwę.

winnica

Natalia • 1 października 2015


Poprzedni

Następny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany / Wymagane pola są oznaczone *

Shares