ALICANTE.COM.PL

Alicante, Perła Costa Blanca

ubranka dla niemowląt

Wakacje z niemowlakiem – co zabrać?

Każdy z nas kto ma dzieci doskonale wie, że wyjeżdżając na wakacje z niemowlakiem, trzeba zabrać wszystko, co będzie potrzebne w trakcie trwania naszego urlopu. Dodatkowo musimy jeszcze pamiętać o ograniczeniach wagowych i objętościowych, a to zależne jest od tego, jaki środek lokomocji wybierzemy. Zatem, co spakować na wakacje z niemowlakiem, aby później nie okazało się, że najpotrzebniejsze rzeczy zostały w domu?

Zabierając się za pakowanie rzeczy naszego maluszka, najpierw musimy rozgraniczyć co spakujemy do bagażu podręcznego, a co do bagażu właściwego. I tak do bagażu podręcznego koniecznie spakujmy akcesoria do przewijania, a jeśli mamy karmią dziecko sztucznie, to także picie i jedzenie dla dziecka. Taka mieszanka mleka w proszku musi być zamknięta fabrycznie, a wodę do przygotowania mleka najlepiej jest jeszcze w domu rozlać do dwóch butelek. Warto również do bagażu podręcznego zabrać ulubioną zabawkę malca, która umili mu podróż, jak również kocyk, poduszkę, pampersy i ubranko na zapas.

Natomiast jeśli chodzi o bagaż właściwy to oczywiście spakujmy do niego zapas ubranek. Wybierzmy takie ubranka na różną pogodę, również takie na chłodniejsze dni. Koniecznie pamiętajmy też o nakryciu główki, może to być chusteczka, kapelusik, czapeczka z daszkiem. Ponadto oprócz odzieży trzeba spakować kosmetyki, w tym krem przeciwsłoneczny z filtrem o faktorze SPF 50, niezbędne dokumenty dziecka i leki jeśli owe właśnie przyjmuje.

ubranka dla niemowląt

www.eevi.pl


Podsumowując powyższy artykuł dodam tylko, że szeroka oferta ubranek dziecięcych na każdą pogodę i na każdą sytuację jest w sklepie internetowym, www.eevi.pl. Ubranka z tego sklepu są dobrej jakości, śliczne i wygodne.

lato z dzieckiemwakacje z dzieckiem

Dominika • 23 lipca 2019


Poprzedni

Następny

Shares