ALICANTE.COM.PL

Alicante, Perła Costa Blanca

wakacje z dziećmi

Wakacje z dziećmi w Europie – gdzie?

Wyjazd w gronie rodzinnym to duże przeżycie, warto je dokładnie zaplanować, tak by każdy członek rodziny był zadowolony z wyjazdu. Niektóre kierunki są atrakcyjniejsze, a niektóre mniej, dlatego warto przyjrzeć się im bliżej.

Najlepsze plaże na wyjazd z dziećmi w Europie

Hiszpańskie wybrzeże – jest to miejsce, które cechuje się dużym bezpieczeństwem, a także udogodnieniami, w miejscu tym można znaleźć hotele dedykowane rodzinom, które w ofercie mają animacje oraz zajęcia dla najmłodszych, także w języku polskim. Hiszpania jest krajem bezpiecznym, w niektórych miejscach dla większego komfortu odwiedzających są falochrony.

Chorwacja – delikatnymi zejściami do czystego morza oraz złocistym piaskiem może pochwalić się większość plaż w Chorwacji.

Bułgaria – to właśnie ten kierunek wybiera większość naszych rodaków. Miejsce jest nie tylko bezpieczne, ale także bardzo interesujące. Ośrodki hotelowe w swojej ofercie mają baseny, zjeżdżalnie oraz sprzęty wodne, także dla najmłodszych.

wakacje z dzieckiem

źródło: pixabay.com

Najlepsze parki rozrywki

Eurodisneyland – zarówno park rozrywki, jak i miejsce, gdzie się on znajduje, czyli Paryż są kierunkiem, gdzie warto się wybrać. Wybierając się tam, trzeba się jednak liczyć z niemałymi kosztami, dlatego warto poszukać tańszego noclegu dojechać do miejsca docelowego autobusem bądź pociągiem.

Illa Fantasia – park rozrywki, który znajduje się w Barcelonie, także jest atrakcyjnym kierunkiem na wyjazd z dzieckiem.

Gardaland – jest to jeden z największych parków rozrywki w Europie, zlokalizowany jest niedaleko bajecznego jeziora Garda.

latolato z dzieckiemwakacje z dzieckiemwakacje z dziećmi

Dominika • 2 lutego 2019


Poprzedni

Następny

Shares