ALICANTE.COM.PL

Alicante, Perła Costa Blanca

1

Lecimy do miasta Źródła światła – Alicante

Lotnisko w Alicante a dokładniej Port lotniczy Alicante – Elche jest lotniskiem oddalonym o 9 km od miasta Alicante. W zależności od pory dnia dojazd do miasta zajmuje około 20 minut. Lotnisko to jest bardzo dobrze skomunikowane z większymi miastami Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwajcarii, Norwegii. Kupując apartament czy penthouse w rejonie tego portowego miasta nie będziecie mięli Państwo problemu z zakupem tanich biletów lotniczych, dzięki połączeniom linii lotniczych Ryanair z około 50 miastami w Europie.

Port lotniczy Alicante

Port lotniczy Alicante

Z portu lotniczy Alicante-Elche w kierunku południowym

Z lotniska nie ma możliwości dostania się do miasta metrem ani kolejką. Nie ma się czym przejmować, ponieważ lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane autobusami, które jeżdżą między lotniskiem a popularnymi miejscowościami dookoła Alicante. Na lotnisku również w dobrej cenie można wypożyczyć samochód – przekonuje pani Marta Costa z biura nieruchomości Costa Invest.

Chcąc dostać się na południe od lotniska do popularnych miejscowości takich jak: La Marina, Guardamr del Segura, La Mata, Torrevieja, Orihuela Costa, Campoamor, Torre de la Horadada, San Pedro, La Manga wyjeżdżając z lotniska kierujemy się na Santa Pola i wjeżdżamy na drogę krajową 332.

Z portu lotniczego Alicante-Elche w kierunku północ

Chcąc dostać się do miejscowości leżących na północ od lotniska (Playa San Juan w Alicante, El Campello, Villajoyosa, Benidorm, Altea, Calpe, Javea) wyjeżdżając  z lotniska jedziemy w kierunkiu Alicante. Jedziemy cały czas prosto drogą krajową nr 332 i mijamy najpopularniejsze miejscowości: Playa San Juan w Alicante, El Campello, Villajoyosa, Benidorm, Altea, Calpe, Javea.

Untitled design

Poszukaj swojej własnej nieruchomości na wybrzeżu Costa Blanca

Jeżeli przylatują Państwo do Alicante w poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości mogą Państwo skorzystać z pomocy firmy CostaInvest, która wyśle po Państwa przedstawiciela firmy, który posługuje się w Państwa języku. Firma CostaInvest na czas oglądania nieruchomości pomoże w zakwaterowaniu oraz przestawi oferty nieruchomości według Państwa oczekiwań. Z małą pomocą możecie spełnić swoje marzenia o nieruchomości w Alicante.

Dominika • 8 grudnia 2015


Poprzedni

Następny

Comments

  1. Marek

Comments are closed.

Shares