ALICANTE.COM.PL

Alicante, Perła Costa Blanca

1

8 powodów aby odwiedzić Costa Blanca

Marzą Ci się idealne wakacje? Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na Costa Blanca! Oto 8 powodów dlaczego właśnie w tym miejscu znajdziesz wytchnienie i będziesz mógł się zrelaksować!

Costa Blanca

 1. Bardzo dobrze skomunikowany rejon Hiszpanii z wieloma miastami z Polski takimi jak Poznań, Kraków, Katowice, Warszawa, Gdańsk i Wrocław. Dzięki temu, dojazd na Costa Blanca nie jest niczym skomplikowanym. Trzeba mieć tylko trochę wolnej gotówki i czasu, aby rozkoszować się pięknem Costa Blanca.
 2. Urlop naCosta Blanca przebiegnie w 99% w wyśmienitej pogodzie. Będziecie szukać schronienia przed słońcem. Na Costa Blanca aż 300 dni to dni bez deszczu. Jadąc w to miejsce na wakacje masz pewność, że trafisz na piękną pogodę. Nie musisz obawiać się deszczu.
 3. 200 ki­lo­me­trów wy­brze­ża z piaszczystą plażą! To po prostu istny raj dla wszystkich miłośników plażowania. Na tak długiej plaży, każdy znajdzie miejsce tylko dla siebie.
 4. Altea po­ło­żo­na 10 ki­lo­me­trów od Be­ni­dor­m. Pięk­na sta­rów­ka i śród­ziem­no­mor­ska ar­chi­tek­tu­ra czyni z Altei miej­sce wy­jąt­ko­we. Tam możemy wypić kawę oraz zrelaksować się w gronie przyjaciół przy dobrym jedzeniu.
 5. Guadalest wio­ska nad szma­rag­do­wym je­zio­rem. Warto przy­je­chać do Guadalest dla sa­mych wido­ków roz­ta­cza­ja­cych się z ruin zamku. Tam warto podziwiać niesamowity kolor wody, który świetnie komponuje się z soczystą zielenią drzew. W tym rejonie możemy się dotlenić i odpocząć od gorącej plaży. Wiecie, że zieleń uspokaja?
 6. Benidorm nazywany Man­ha­ttan Europy, po­sta­wio­ny wprost nad brze­giem morza. Budzi skraj­ne emo­cje ale jed­ne­go nie można mu od­mó­wić – jest spek­ta­ku­lar­ny i po­sia­da najlepsze plaże w całej okolicy. Plaże w Benidorm są uwielbiane przez imprezowiczów. Tam nie ma czasu na sen.
 7. Fiesta! Nie mylić z siestą 🙂 Hiszpanie uwielbiają dobrą zabawę, więc atrakcji nie zabraknie.
 8. Tanie nieruchomości! Jak spodoba Ci się Costa Blanca, może nawet zechcesz tam zamieszkać. Apartamenty i mieszkania w Hiszpanii są niezwykle tanie, kupimy je w cenie porównywalnej do cen mieszkań w Polsce.
Costa Blancawakacje

Dominika • 28 października 2014


Poprzedni

Następny

Comments

 1. Grzesiek 13 lutego 2015 - 15:04

  Dla mnie jest to 8 powodów dla których warto zakupić nieruchomości w Hiszpanii. O tak, po takiej inwestycji będę miał wakacje przez cały rok. Mam nadzieję, że wkrótce moje marzenie się spełni 🙂
  Pozdrawiam

Comments are closed.

Shares